WYRÓŻNIA NAS WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE W ZAKRESIE MULTIMEDIÓW, MARKETINGU ORAZ NOWYCH TECHNOLOGII.
 NASZĄ FIRMĘ TWORZĄ TRZY DEPARTAMENTY:
REXTON DIGITAL

REXTON DIGITAL DOSTARCZA MARKETINGOWE ORAZ MULTIMEDIALNE ROZWIĄZANIA DLA FIRM W POLSCE I ZAGRANICĄ. TWORZYMY STRONY WWW (PORTFOLIO, ESKLEPY, ECOMMERCE), PRODUKCJE VIDEO (DRONE, 360, 4K). BUDUJEMY STRATEGIE MARKETINGOWE, PR ORAZ KAMPANIE OTL.

REXTON SOLUTIONS

REXTON SOLUTIONS TO DZIAŁ ZAJMUJĄCY SIĘ OPRACOWYWANIEM AUTORSKICH ROZWIĄZAŃ SOFTWARE’OWYCH ORAZ HARDWAREOWYCH W DZIEDZINIE VR i AR. WPROWADZAMY ROZWIĄZANIA DO FIRM Z RÓŻNYCH BRANŻ, BIORĄC CZYNNY UDZIAŁ W ROZWOJU INDUSTRY 4.0.

REXTON STUDIO

REXTON STUDIO TWORZY GRY ORAZ  APLIKACJE NA SMARTFONY, PC, KONSOLE I INNE URZĄDZENIA INTERAKTYWNE. WSPÓŁPRACUJEMY Z WYDAWCAMI, TWORZYMY PROJEKTY NA ZLECENIE, A TAKŻE WŁASNE  NIEZALEŻNE PRODUKCJE. NAJNOWSZYM PRODUKTEM SĄ NASZE GRY SOCIAL CASINO.

REXTON DIGITAL
Branding I Marketing

Reputacja firmy zależy w wielkim stopniu od wizerunku marki jaki kształtuje wśród swoich klientów. Dzięki doskonałym projektom wizualnym i strategiom marketingowym przekuwamy wizję firmy dostarczając oryginalnych rozwiązań kreatywnych, które docierają do ich docelowych odbiorców.
Jako zintegrowana agencja specjalizujemy się w komunikacji cyfrowej, bez wysiłku łącząc kreatywność, technologię, doświadczenie handlowe i strategie UX, aby tworzyć skuteczne treści online działające niezależnie od urządzenia lub platformy.

PRODUKCJE WIDEO I ANIMACJE

Historie to sposób w jaki odkrywamy otaczający nas świat. Pomagają zrozumieć złożone instrukcje i procesy motywując nas do podjęcia nowych sposobów działania, wyboru lepszych decyzji. Z odbiorcami łączymy się poprzez historie w postaci filmów i animacji. Wierzymy, że dobre rozwiązania są wtedy gdy dają naszym klientom przewagę nad konkurencją klarownie komunikując idee i wartości zawarte w produkcjach wykonanych profesjonalnie, szybko i opłacalnie.

Strony Internetowe I Aplikacje Mobilne

Żadne media nie oferują takiego poziomu zaangażowania odbiorcy jak internet. Naszym zadaniem jest budowanie bogatych w formę i treść doświadczeń online, które łączą firmę z odbiorcą. Tworzymy innowacyjne produkty, w pionierskim stylu, przy użyciu najnowszych technologii, opartych na danych, zachowując doskonałe doświadczenie i prostotę co wzmacnia lojalność użytkowników i ich zaangażowanie z marką.

REXTON SOLUTIONS
VR/AR/MR 
DOŚWIADCZENIAMI IMMERSYJNYM ZAJMUJEMY SIĘ JUŻ OD 2008 ROKU UDOSKONALAJĄC NASZE ROZWIĄZANIA WRAZ POSTĘPEM TECHNOLOGII VR I AR. TWORZYMY ROZRYWKOWE DOŚWIADCZENIA MULTIMEDIALNE, TRENINGI, APLIKACJE UŻYTKOWE. BUDUJEMY WŁASNE URZĄDZENIA WYKORZYSTUJĄC W PEŁNI POTENCJAŁ JAKI DAJE OBECNA TECHNOLOGIA.
URZĄDZENIA MULTIMEDIALNE 
CECHUJE NAS DBAŁOŚĆ O KAŻDY SZCZEGÓŁ ORAZ INNOWACYJNE PODEJŚCIE DO TWORZONYCH PRZEZ NAS PRODUKTÓW. OFERUJEMY GOTOWE ROZWIĄZANIA ORAZ OPRACOWUJEMY TECHNOLOGIE NA ZLECENIE. OFERUJEMY Multimedialne stoły i panele z wielodotykowymi ekranami. Nasze rozwiązania działają skutecznie w recepcjach hotelowych, strefach zabaw dla dzieci, w restauracjach i poczekalniach. Każde urządzenie może być dopasowane do potrzeb klienta zarówno od strony sprzętowej jak i oprogramowania. Urządzenia posiadają wbudowaną platformę DigiKids z grami edukacyjnymi dla dzieci.
MOJECTIONS
Mojections to produkty wykorzystujące wideo mapowanie. Zestaw projektorów wraz z sensorami ruchu pozwala na interakcję z systemem dając nieograniczone możliwości w tworzeniu aplikacji użytkowych, treningowych i rozrywkowych. Swoje zastosowanie znajdują w restauracjach, hotelach, na liniach produkcji i w salach szkoleniowych.
REXTON STUDIO
GRYWALIZACJA

Rexton Studio zapewnia kompleksowe doradztwo oraz wdrożenie technik grywalizacji co pozwala w pełni wykorzystać zalety koncepcji i strategii gier dla marki lub firmy, tak aby zwiększyć sprzedaż, zaangażowanie użytkowników, czas spędzony w witrynie, a nawet motywację i wydajność pracowników czy zmianę zachowań klientów, bądź rozwiązywania problemów w zabawny i ciekawy sposób. Nasza wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem pozyskanym podczas tworzenia gier wideo oraz nauk o zachowaniu i teorii motywacji.

Rexton Studio tworzy gry wideo na przeglądarki internetowe, smartfony, tablety, PC i konsole, interaktywne ogłoszenia oraz narzędzia marketingowe oparte o systemy grywalizacji.
DigiKids 

Platforma z grami edukacyjnymi dla dzieci 

Play Ads

Interaktywne ogłoszenia online

Slots Lab

Gry na Smartfony, Tablety, PC i Konsole.