Branding  Marketing

Reputacja firmy zależy w wielkim stopniu od wizerunku marki jaki kształtuje wśród swoich klientów. Dzięki doskonałym projektom wizualnym i strategiom marketingowym przekuwamy wizję firmy dostarczając oryginalnych rozwiązań kreatywnych, które docierają do ich docelowych odbiorców.
Jako zintegrowana agencja specjalizujemy się w komunikacji cyfrowej, bez wysiłku łącząc kreatywność, technologię, doświadczenie handlowe i strategie UX, aby tworzyć skuteczne treści online działające niezależnie od urządzenia lub platformy.

Strony www e-commerce Aplikacje Mobilne

Żadne media nie oferują takiego poziomu zaangażowania odbiorcy jak internet. Naszym zadaniem jest budowanie bogatych w formę i treść doświadczeń online, które łączą firmę z odbiorcą. Tworzymy innowacyjne produkty, w pionierskim stylu, przy użyciu najnowszych technologii, opartych na danych, zachowując doskonałe doświadczenie i prostotę co wzmacnia lojalność użytkowników i ich zaangażowanie z marką.

PRODUKCJE WIDEO I ANIMACJE

Historie to sposób w jaki odkrywamy otaczający nas świat. Pomagają zrozumieć złożone instrukcje i procesy motywując nas do podjęcia nowych sposobów działania, wyboru lepszych decyzji. Z odbiorcami łączymy się poprzez historie w postaci filmów i animacji. Wierzymy, że dobre rozwiązania są wtedy gdy dają naszym klientom przewagę nad konkurencją klarownie komunikując idee i wartości zawarte w produkcjach wykonanych profesjonalnie, szybko i opłacalnie.

GRYWALIZACJA

Rexton Studio zapewnia kompleksowe doradztwo oraz wdrożenie technik grywalizacji co pozwala w pełni wykorzystać zalety koncepcji i strategii gier dla marki lub firmy, tak aby zwiększyć sprzedaż, zaangażowanie użytkowników, czas spędzony w witrynie, a nawet motywację i wydajność pracowników czy zmianę zachowań klientów, bądź rozwiązywania problemów w zabawny i ciekawy sposób. Nasza wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem pozyskanym podczas tworzenia gier wideo oraz nauk o zachowaniu i teorii motywacji.

WYRÓŻNIA NAS WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE W ZAKRESIE MULTIMEDIÓW, MARKETINGU ORAZ NOWYCH TECHNOLOGII.
 Poznaj rodzinę Rexton Investments:
REXTON DIGITAL

REXTON DIGITAL DOSTARCZA MARKETINGOWE ORAZ TECHNOLOGICZNE ROZWIĄZANIA DLA FIRM W POLSCE I ZAGRANICĄ. TWORZYMY STRONY WWW (PORTFOLIO, ESKLEPY, ECOMMERCE), PRODUKCJE VIDEO, STRATEGIE MARKETINGOWE, KAMPANIE BTL/OTL.

REXTON SOLUTIONS

REXTON SOLUTIONS ZAJMUJE SIĘ OPRACOWYWANIEM AUTORSKICH ROZWIĄZAŃ SOFTWARE’OWYCH ORAZ HARDWAREOWYCH W DZIEDZINIE VR i AR. WPROWADZAMY ROZWIĄZANIA DO FIRM Z RÓŻNYCH BRANŻ, BIORĄC CZYNNY UDZIAŁ W ROZWOJU INDUSTRY 4.0.

REXTON STUDIO

REXTON STUDIO TWORZY GRY ORAZ  APLIKACJE NA SMARTFONY, PC, KONSOLE I INNE URZĄDZENIA INTERAKTYWNE. WSPÓŁPRACUJEMY Z WYDAWCAMI, TWORZYMY PROJEKTY NA ZLECENIE, A TAKŻE WŁASNE  NIEZALEŻNE PRODUKCJE. 

 Nasi Partnerzy:
 Zaufali Nam:
KONTAKT

e-mail: Info@rextondigital.pl

telefon: +48 537 456 653

adres: Vlastimila Hofmana 5

30-210 Kraków